Сервіс та Гарантія

Шановний покупець! Виробник надає унікальну послугу «Турбота від Magio». Виробник приймає в ремонт техніку з будь-якого населеного пункту Україна через Нову Пошту. Для отримання послуги Вам необхідно: зателефонувати на гарячу лінію, залишити заявку на послугу «Турбота від Magio».

Телефони гарячої лінії: +38 (096) 00-00-786, +38 (093) 00-00-786

Термін гарантії на всю продукцію Magio - 12 місяців з дня покупки.

При наявності гарантійного талона виробник бере на себе зобов'язання по безкоштовному усуненню всіх неполадок, що виникли з вини виробника. Гарантійний ремонт може бути проведений в будь-якому авторизованому сервісному центрі.

Умови гарантійного обслуговування:

 1. Гарантія діє при дотриманні наступних умов оформлення:
 • Правильне і чітке заповнення оригінального гарантійного талона Magio із зазначенням дати продажу, найменування моделі, її серійного номера, печатки фірми-продавця і підпису представника фірми-продавця в гарантійному талоні та відривних купонах;
 • Наявність оригіналу квитанції (чека), що містить дату покупки.

Виробник залишає за собою право на відмову в гарантійному обслуговуванні в разі ненадання вищезазначених документів, або якщо інформація в них буде не повною, нерозбірливою, суперечливою.

 1. Гарантія діє при строгому дотриманні правил експлуатації електроприладу, описаних в інструкції, а також правил безпеки.
 2. Гарантія не включає в себе періодичне обслуговування, установку, налаштування приладу у власника вдома, а також природний знос приладу.
 3. Випадки, на які гарантія не поширюється:
 • Механічні пошкодження;
 • Помилкові дії власника;
 • Неправильна установка, транспортування;
 • Стихійні лиха (блискавка, пожежа, повінь тощо), а також інші причини, що знаходяться поза контролем продавця і виробника;
 • Потрапляння в середину прилада сторонніх предметів, рідин, комах;
 • Ремонт або внесення конструктивних змін неуповноваженими особами;
 • Використання приладу в професійних цілях (навантаження перевищує рівень побутового застосування);
 • Підключення приладу до живильних, телекомунікаційних і кабельних мереж, що не відповідають Державним Технічним Стандартам;
 • Вихід з ладу наведеного нижче приладдя виробу, якщо його заміна передбачена конструкцією і не пов’язана з розбиранням виробу:

*пульти дистанційного управління, акумуляторні батареї, елементи живлення (батарейки), зовнішні блоки живлення та зарядні пристрої;

* витратні матеріали та аксесуари (упаковка, чохли, ремені, сумки, сітки, ножі, колби, тарілки, підставки, решітки, вертелі, шланги, трубки, щітки, насадки, пилозбірники, фільтри, поглиначі запаху).

 • Робота з невідповідними або спрацьованими батарейками, будь-які пошкодження, викликані порушеннями правил зарядки і підзарядки акумуляторів;
 • Для бритв – зім’ята або порвана сітка.
 1. Гарантія надається виробником на додаток до прав споживача, встановленим чинним законодавством, і ні в якій мірі не обмежує їх.
 2. Виробник не несе відповідальність за можливу шкоду, прямо або опосередковано нанесену продукцією Magio, людям, домашнім тваринам, майну споживача та/або необережних дій (бездіяльності) споживача та/або інших осіб, дії обставин непереборної сили.
Потрібен ремонт?

Telegram бот для швидкого ремонту і пошуку запчастин.