Щодня дівчата користуються різними приладами для укладання волосся і останнім часом найбільш популярними стали плойки і випрямлячи. Випрямляч для волосся – це чудовий прилад для укладання волосся, який допоможе вам випрямити і укласти волосся, незалежно від вашого типу волосся і довжини.

Ключовим параметром у виборі плойок і випрямлячів стає саме покриття нагрівальних елементів. Від цього залежить не тільки ефективність і зручність роботи з інструментом, але і здоров’я волосся. Зараз багато виробників пропонують різні матеріали і покриття, але більш щадним варіантом все-таки залишається кераміка. Випрямлячі з керамічними пластинами подарують вам красиве, пряме і блискуче волосся. Раніше використовувалися тільки металеві або хромовані випрямлячі, але вони наносять дуже велику шкоду волоссю. Вони нерівномірно розподіляли тепло, що призводило до пошкодження структури волосся.

Покриття з керамічним напиленням більш обережніше з двох причин:

♦ По-перше, керамічні пластини легко ковзають по волоссю, виключаючи мікротріщини і пошкодження в волоссі. Випрямляч з керамічними пластинами розгладжує волосся і укладає його пасмо до пасма, не пересушує його.

♦ По-друге, кераміка відома своєю здатністю утримувати тепло і рівномірно нагріватися, що знижує ймовірність того, що ваше волосся травмується під впливом тепла.

Рекомендується, щоб люди з тонким і рідкісним волоссям використовували керамічні пластини, так як цей тип волосся більш схильний до негативного впливу.

Бренд MAGIO представляє Вам випрямляч для волосся MG-576.

За допомогою випрямляча для волосся MG-576 можна швидко впоратися навіть з самим неслухняним волоссям, гарно його укласти і надати йому потрібну форму, причому така зачіска збережеться надовго.

♦ Корпус виконаний з приємного на дотик високоякісного пластику, який запобігає плавленню при нагріванні і гарантує тривалий термін служби інструменту. Абсолютна простота – ключова особливість моделі.

♦ Матеріал поверхні робочих пластин – двошарова кераміка, що впливає не тільки на кінцевий результат зачіски, але і на здоров’я волосся. Такий вид пластин завдає найменшої шкоди, швидко і рівномірно нагрівається, легко ковзає по волоссю і запобігає електризації.

♦ Максимальна зручність у використанні досягається завдяки високій ергономіці і збалансованому розподілу ваги.

Потужність приладу складає 25 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу.

Ваше волосся буде шовковистим, доглянутим та гарним!

Поради при використанні випрямлячів для волосся:

– Термічний захист – це невід’ємний атрибут догляду перед температурним впливом.

– Перед початком випрямляння необхідно ретельно розчесати волосся. Це дозволить пластинам легко ковзати по волоссю.

– Ні в якому разі не можна використовувати випрямляч навіть на злегка вологому волоссі.

– Радимо вибирати досить тонкі пасма для легкого досягнення найкращого результату.

– Вести випрямляч необхідно рівно і повільно, рухаючись від коренів до кінчиків волосся. Це допоможе уникнути заломів на пасмах.

– Не варто по кілька разів проводити випрямлячем по одному і тому ж пасмі волосся або занадто довго тримати випрямляч на одному місці.

– Для збереження об’єму волосся біля коріння починати витягати волосся рекомендується, відступаючи від коріння на кілька сантиметрів.

Більше інформації та більше моделей можна завжди подивитися в нашому каталозі: https://magio.ua/product_category/doglyad-za-soboyu/vipryamlyachi/