Кожен день, будь то вихідний або робочий, людина стикається з цілою «армією» побутових приладів – електрочайником, праскою, феном, плойкою, кавоваркою, і т.д. Так багато приладів, і так мало часу. Одна робота з праскою чого варто – дістати важку, незручну дошку, розібрати, розмотати проводи й шнури, потім зібрати, заштовхати в кут. На жаль, мало кому відомо про появу на ринку плоду науково-технічного прогресу – відпарювача для тканин – прекрасного замінника допотопної праски укупі з прасувальними дошками і витраченим часом.

Що таке цей відпарювач? Нічого складного – це пристрій, який за допомогою пари розгладжує складки і нерівності практично на будь-яких тканинах і є компактним і ефективним замінником звичайної праски. Відпарювач, крім розгладження простий одягу, здатний впоратися з тією роботою, де праска буде безсилою – наприклад, зможе «відпарювати» іграшки, меблі, постільну білизну, скатертини або штори, останні для цього зовсім не обов’язково знімати з карниза. І, головне, ніяка праска не зможе усунути пляму і неприємний запах, продезінфікувати і знищити пилових кліщів. А відпарювач – запросто! Приємною особливістю відпарювача є те, що він здатний без клопоту розгладити тканину будь-якого типу – від шовку до драпу не залежно від ступеня зім’ятості.

 

Унікальність відпарювача!

Відпарювач з легкістю поверне новий вигляд і колишню форму одягу зі складними деталями, кишеньками, принтами,  паєтками, ґудзиками і бісером. Погодьтеся, адже спроби розгладити подібний одяг звичайною праскою перетворюються на справжні тортури і, не рідко, в результаті подібних «маніпуляцій» одяг стає безповоротно зіпсованим. З придбанням відпарювача подібні проблеми назавжди залишаться в минулому.

Зовні відпарювач схожий на маленьку копію сучасного пилососа, в його корпус угвинчується стійка з вішалкою (вона може бути в комплекті, а може і не бути). Додатково в комплект з відпарювачем може входити щітка для глибокого чищення пилу і бруду на тканинних поверхнях, затиск, який надає можливість легко робити “стрілки” на брюках або рукавах, а також додатково розгладити незручні області манжетів, комірців і кишень. Також у комплекті може додаватися спеціальна вішалка, яка забезпечить додатковий комфорт при відпарюванні одягу.

У нас ви можете знайти багато моделів відпарювачів, кожен з яких по-своєму унікальний

MG-324

З потужністю відпарювання 1450 Вт, об’ємом бачка для води в 1,4 л, температурою пари 98˚С, 4 режимами відпарювання, наявністю в комплекті вішалки і аксесуарів.

Цей яскравий, барвистий, зручний і функціональний відпарювач не раз вже заслуговував визнання у осіб слабкої статі. Його секрет у зручному, малогабаритному розмірі в поєднанні з прекрасною функціональністю і простоті використання. Саме цей відпарювач може стати оригінальним, і, головне, корисним подарунком будь-якій модниці, яка змушена щодня стикатися з проблемою розгладження складок на складно розрізаному, прикрашеному нашивками і декором одязі.

MG-320/MG-329/MG-328/MG-326

Вертикальний відпарювач – це сучасний пристрій, що дозволяє прасувати одяг і домашній текстиль, не витрачаючи багато зусиль. Також він швидко і ефективно дозволить обробити гарячою парою одяг, очищаючи і дезинфікуючи його. Відпарювачем неможливо пошкодити навіть найтоншу і примхливу тканину – ні синтетичну, ні натуральну. Виріб контактує тільки з парою. Потужність складає 1200 Вт, що є запорукою високої швидкості прасування. Відпарювач має сучасний дизайн. Продуктивність подачі пари становить 20 грам в хвилину, що дозволяє розгладити навіть найскладніші складки. Вертикальний відпарювач з таким набором можливостей значно полегшить життя, особливо, якщо в будинку діти.

                                  MG-320                                                              MG-329                                                               MG-328                                                           MG-326