Фен – один з найважливіших приладів в світі дівчини. Однак якщо Ви часто подорожуєте, їздите у відрядження або відвідуєте спортивний зал, то Ваш повнорозмірний фен стає громіздким і незручним для комфортного пересування. Тому сьогодні ми Вам запропонуємо вражаючі дорожні фени бренду MAGIO, які дозволять вам заощадити простір у Вашому багажі та при цьому завжди виглядати чудово.

ФЕН MG-150

Компактний і легкий фен MG-150 – ідеальний компаньйон для поїздки на вихідні, в тренажерному залі і навіть в тривалих подорожах. Завдяки складній ручці фен легко поміститься в спортивну сумку або ручну кладь. Для своїх компактних розмірів він має досить високу потужність – 1200 Вт, тому фен швидко висушить волосся без перегріву і зробить їх ще більш шовковистим, доглянутими і красивими.

Корпус фена зроблений з приємного на дотик якісного термостійкого пластика, а його унікальний ергономічним дизайн гарантує комфортне використання. При цьому є можливість регулювання двох температурних режимів і двох швидкостей повітряного потоку, що дозволяє підбирати необхідні режими роботи під кожну укладку і тип волосся. При перегріві в фені відключається гаряче повітря і включається холодне. Петелька для підвішування і насадка-концентратор створюють додаткову зручність при використанні.

Більшість користувачів оцінили цей фен за його міцність, дизайн і невеликий розмір.

Також бренд MAGIO випустив таку ж модель дорожнього фена, але в іншому кольорі – фен MG-151

Більше інформації та більше моделей можна завжди подивитися в нашому каталозі: https://magio.ua/product_category/doglyad-za-soboyu/feni/