Найчастіше дівчатам набридають звичайні стрижки, звичні зачіски, укладання і хочеться якось урізноманітнити свій образ. У цьому випадку дуже можуть стати в нагоді щипці-гофре для волосся, за допомогою яких можна надати волоссю об’єм, зробити різні незвичайні і прості зачіски, оформляючи хвилями як всю довжину, так і окремі пасма волосся. Зачіски з щипцями-гофре виглядають романтично, цікаво і по-новому, дозволяють швидко змінити звичний образ. Великим плюсом такого приладу для волосся є те, що будь-яка дівчина може створити новий образ в домашніх умовах, легко і просто.

Існують 3 види укладок гофрування волосся, в залежності від типу насадки:

Велике гофре – відмінно підходить на довге волосся, робить досить великі хвилі, найчастіше використовується для пишних укладок і виглядає дуже ефектно.

Такий вид щипців-гофре для волосся представлений Брендом MAGIO в моделі зі знімними панелями – Випрямляч для волосся і гофре MG-175Р 3в1.

Випрямляч для волосся і гофре MG-175Р має насадку для великого гофре, яка прекрасно підійде як для створення великих хвиль, так і цікавих акцентів в зачісці. Пристрій оснащений обертовим шнуром 1,7 метрів з петлею для підвішування. Корпус виконаний з високоякісного пластику, який не нагрівається під час роботи, а робоча температура в 180 градусів досягається всього за 45 секунд. Пластини мають розміри – 25 х 110 мм, з керамічним покриттям. Невелика вага і ціна роблять цей пристрій просто незамінним при створенні зачісок для будь-якого привід.

Середнє гофре – один з найпопулярніших видів гофрування, вважається універсальним, так як підходить майже для всіх типів волосся, його можливо також використовувати для об’єму прикореневій частині. На середньому волоссі дуже добре виглядає кінський хвіст, в якому кілька пасом опрацьовано за допомогою середньої насадки – це створює дуже цікавий ефект.

Такий вид щипців-гофре для волосся представлений Брендом MAGIO в моделі зі знімними панелями – Випрямляч для волосся і гофре MG-679 3в1

Випрямляч для волосся і гофре MG-679 має насадку для середнього гофрування, яка дозволяє створювати красиві хвилі, завдяки середнім і частим вигинам на пластинах, а також добре підходить для прикореневого об’єму і підготовки волосся до подальшого плетіння. Обертається шнур 1,7 метрів, з петлею для підвішування, набагато спрощує роботу з пристроєм. Корпус з високоякісного пластику, не нагрівається під час роботи, запобігає плавленню матеріалу при нагріванні, яке досягається менш ніж за 45 секунд. Керамічне покриття пластин, в розмірі 25 х 110 мм, мінімізує травмування структури волосся і дозволяє зробити все маніпуляції швидко і ефективно.

Дрібне гофре – найкраще використовувати для короткого волосся, а також ідеальний варіант для прикореневого об’єму і підняття коренів, також, за допомогою дрібної насадки можна пропрацювати всю довжину волосся і заплести одну чи дві коси – завдяки гофре вони будуть виглядати дуже густими і великими.

Для такого виду гофрування Бренд MAGIO представляє Новинку – Гофре для прикореневого об’єму волосся MG-702

Гофре для прикореневого об’єму волосся MG-702 має гарний зовнішній вигляд з Soft touch покриттям, а також невеликі розміри, завдяки чому його не тільки зручно зберігати, а й легко використовувати для тонкої роботи з волоссям. Робочі полотна мають плаваючі пластини, керамічне покриття і рівномірно розподіляють тепло, завдяки чому волоски не перегріваються, не електризуються і сильно не травмуються під час процедури. У моделі MG-702 є можливість регулювати температуру від 140 до 200 градусів, що є великою перевагою у використанні. Швидке нагрівання (3 хвилини) і довгий обертається шнур (2 метра) з петлею для підвішування, значно спрощують роботу з щипцями, дозволяючи використовувати їх як для дому, так і в професійних цілях.

Інструкція по використовувати щипців-гофре і створення гофре в домашніх умовах:

1. Підключити щипці до мережі і натиснути кнопку включення.
2. Акуратно розчесати волосся.
3. Починаючи знизу, відокремити горизонтальне пасмо волосся.
4. Зайве волосся заколоти шпилькою, щоб не заважали.
5. Взяти пасмо волосся і помістити її між пластинами щипців.
6. Починаючи від коренів і просуваючись до кінчиків, затискати волосся приблизно 10 секунд.
7. Ті ж маніпуляції зробити з іншими пасмами.
Дивовижне гофре готово!

Поради щодо використання щипців-гофре:

1.Волосся обов’язково повинно бути чистим і сухих, вплив гарячих пластин на вологе волосся може негативно позначитися на їх структурі.
2.При застосуванні щипців-гофре обов’язково використовувати засоби термозахисту, вони захищають волосся від пошкоджень.
3.Красива зачіска на пряму залежить від товщини пасм, чим тонше пасмо, тим об’ємніше укладання.
4.Уважно дотримуйтесь температурний режим щипців, для густого і нормального волосся підійде температура 200-210 градусів, а для ослабленого досить температури нагріву – 180 градусів.

Використовуючи щипці для волосся з різними насадками для гофре можна створити величезну кількість найрізноманітніших укладок на будь-яку довжину волосся без особливих зусиль!