Уявіть собі ситуацію: весняний ранок, кухня наповнена прохолодою та ароматом свіжевичавленого моркв’яно-яблучного соку. Яскраві, соковиті кольори ще тільки «виграють» у скляному келиху, але обіцяють смакову «бомбу» тільки-но Ви зробите ковток!

Змінимо декорацію: зимовий вечір, в кімнаті тепло та затишно, мороз вимальовує візерунки на склі. Ви тримаєте чашу, наповнену гранатово-імбирним соком з пекучим присмаком та приємним теплом, яке  пронизує кожну клітину тіла. На слух – дуже смачно, чи не так? Але, на жаль, дуже мало хто може повихвалятися звичкою щодня пити свіжевичавлений сік, постійно виправдовуючись нестачею часу.

За допомогою соковижималки Magio MG-192 Вам знадобиться лише декілька хвилин для того, щоб отримати корисний напій! Завдяки переконливій потужності в 800 Вт та двом швидкісним режимам, ця помічниця дозволить вичавити максимум корисного нектару. Натиснув на кнопку – та свіжий сік вже готовий!

Адже, ні для кого не секрет, що свіжевичавлені соки, окремо надзвичайних смакових якостей, виявляються ще й джерелом вітамінів. В щойно вичавлених соках концентрація біалогічно активних речовин дуже висока й після регулярного споживання соку обмін речовин буде працювати у швидкісному режимі. Ви помітите наскільки поліпшиться стан шкіри, волосся, та й організму у цілому. Гарний настрій та й бадьорість   будуть Вам забезпечені навіть у неясну погоду. І все це завдяки свіжевичавленим сокам!

Потішити корисним та смачненьким можна не тільки себе, але й близьких людей. Особливо, якщо в Вашій родині є діти, котрі дуже часто полюбляють соки. За допомогою соковижималки Magio MG-192, яка має функцію автоматичного блокування, процес перетворення соку із фруктів та овочів можна перетворити в цікаву гру, не турбуючись за здоров’я Вашого активного малюка ,котрий, можливо, забажає особисто дослідити соковижималку. В такому випадку спрацює функція автоматичного блокування і здоров’я дитини буде у безпеці.

При щоденному використанні соків важливо пам’ятати, що готувати напій потрібно безпосередньо перед прийомом напою, так як через 2-3 хвилини біологічно активні компоненти, які містяться в ньому, почнуть руйнуватися. Також, корисніше пити фреш за 30-40 хвилин до їжі, в такому випадку сік встигне всмоктатися у шлунок та вступити у обмін речовин.

Не бійтеся експериментувати та спробуйте поєднувати різні овочі та фрукти, наприклад, гранат та буряк, відкривайте для себе нові смаки, використовуйте тільки свіжі продукти і ефект не змусить себе чекати – Ви будете енергійними, бадьорими  й  активними! І…звичайно, будьте здоровими!