Кожна жінка знає, що фен – це незамінний помічник, без якого сьогодні просто неможливо створити красиву і модну зачіску. А завдяки дуже корисній насадці для фена, яка називається дифузор, ви зможете додати об’єм свого волосся або створити зачіску з ефектом об’ємного волосся що завивається. Ця спеціальна насадка гарантує рівномірний і м’який розподіл повітря, за рахунок чого волосся практично не травмується. Таким чином, сушка волосся стає більш комфортною і завдає мінімальної шкоди вашому волоссю.

Дифузор допомагає висушити волосся, але не робить їх сухими і ламкими!

Такий вид насадки підходить будь-якого типу волосся, але кращим другом все-таки є кучеряві дами. Це відбувається через те, що дифузор не порушує ваші природні хвилі і кучері, на відміну від звичайного фена, який має тенденцію перетворювати кучеряве волосся в пишне і непривабливе. Хоча люди з кучерявим або хвилястим волоссям мають очевидні переваги при використанні дифузора, насадка придатна для всіх типів волосся. Для людей з рідким і прямим волоссям, дифузор – надзвичайно ефективний помічник для додавання обсягу волоссю.

Бренд MAGIO представляє Вам фен MG-169 з насадкою-дифузором

За допомогою фена MG-169 можна швидко впоратися навіть з самим неслухняним волоссям, гарно їх укласти і надати їм потрібну форму, причому така зачіска збережеться надовго. Дана модель має високу потужність – 2200 Вт, тому укладка з його допомогою повинна бути швидкою і легкою. Корпус фена зроблений з приємного на дотик якісного термостійкого пластику, який запобігає плавлення при нагріванні і гарантує тривалий термін служби інструменту. А завдяки покриттю Soft Touch рука не ковзає, що робить використання ще більш комфортним.

При цьому є можливість регулювання трьох температурних режимів і двох швидкостей повітряного потоку, що дозволяє підбирати необхідні режими роботи під кожну укладку і тип волосся. Фен таким чином піклується про них і не дає пересушити. Подача холодного повітря дозволяє закріпити зачіску і зробити її більш стійкою. У комплект входить насадка-дифузор, що нагадує масажний гребінець, яка піднімає волосся біля коріння і робить зачіску об’ємнішою, а також вузький професійний концентратор, який допоможе вам створювати ще більш неординарні і екстравагантні образи. Петелька для підвішування створює додаткову зручність при використанні.

Більше інформації та більше моделей можна завжди подивитися в нашому каталозі: https://magio.ua/product_category/doglyad-za-soboyu/feni/