Праска – така необхідна, така корисна і така… звична. Напевно, в кожній сім’ї знайдеться свій «залізний помічник», адже праска була винайдена людиною ще в IV столітті до нашої ери, його Батьківщина – Давня Греція, і, через стільки століть, не було винайдено нічого, що могло б послужити йому гідною заміною. Тому часто прасці, з причини її звичності, не роблять належної уваги, купуючи першу-ліпшу, «аби прасувала». Але ж сучасна праска з роками набуває все більше і більше додаткових функцій, які здатні значно полегшити життя. Ви до цих пір користуєтеся старенькою, простою праскою, що нагадує нагріту каменюку з давнини? Тоді наша стаття повинна перевернути Ваші уявлення про праски. Кожна сучасна праска, незалежно від ціни, є пристроєм з безліччю функцій, головною перевагою яких є можливість в рази скоротити час прасування і супроводити максимальним комфортом і зручністю при експлуатації.

Якщо Ви вирішили придбати таку праску додому, зверніть увагу на підошву – у нас Ви зможете знайти різноманітні моделі з керамічною підошвою або з підошвою з нержавіючої сталі. Старі моделі прасок найчастіше мають алюмінієву підошву, яка легко нагрівається, легко вистигає і також легко ламається. Підошва ж з нержавіючої сталі порадує небувалою міцністю, а кераміка і зовсім не має конкурентів завдяки невибагливості у догляді, вона легко ковзає, з легкістю розгладжуючи будь-які складки, при цьому точно підтримуючи задану температуру, щоб не пошкодити тканину.

Також обов’язково зверніть увагу на наявність у праски додаткових захисних функцій. У наших моделях ви зможете знайти такі захисні функції як система самоочищення, «антикрапля», «спрей», «паровий удар» і вертикальне відпарювання.

Розглянемо докладніше кожну функцію:

Система самоочищення

 

Вода з водопроводу не відрізняється особливою якістю, це всім відомо. Тому, коли подібна рідина у вашій прасці перетворюється в пару, може утворитися накип. Природно, нічого хорошого це вашій прасці не обіцяє. Для того, щоб уникнути подібної проблеми у всіх наших моделях існує спеціальна система самоочищення, яка за допомогою потужного струменя пари виштовхне з праски весь накип.

Функція «антикрапля»

Адже бувало так, що при прасування з низькою температурою на вашому одязі залишалися дратівливі великі краплі води, витікаючі з праски? Це відбувається тому, що температура праски недостатньо висока для перетворення води в прасці на пару, і тому вона починає витікати через отвори для пари в підошві праски. Вирішити цю проблему може наявність системи «крапля-стоп» у кожній нашій прасці.

Вертикальне відпарювання стане незамінним при прасування штор та одягу, прикрашеної принтами, паєтками та бісером, а за допомогою спрею (розпилювача води тонким струменем) і парового удару (потужного потоку пари натисненням однієї кнопки) ви істотно заощадите час і сили, розгладжуючи найважчі складки на будь-якій тканині.

Потужний паровий удар дозволить подужати найскладніші місця, розгладити сильно зім’яті і пересохлі речі.

Для того щоб зволожити і поліпшити якість прасування, праска оснащена функцією розбризкування води.

І, не можна не відзначити, що незабаром у нас з’являться праски з незамінною функцією  автоматичне відключення приладу. Це означає, що якщо Ви з якоїсь причини забудете відключити праску від мережі і вона буде знаходитися в горизонтальному положенні, через 30 секунд вона відключиться самостійно. Також якщо праска буде перебувати довше 8 хвилин у вертикальному положенні, вона також буде автоматично вимкнена. Дана система стане незамінною в будинку з маленькими дітьми і забудькуватими домочадцями і виключить можливість пожежі.

Тільки в Magio Ви знайдете найкращий товар за об’єктивними цінами