Праска – незамінний і необхідний прилад в будь-якому будинку, а так як використовуватися він буде не один раз, то до процесу вибору підходити треба з усією відповідальністю. У всіх прасок одне і те ж завдання, але вони всі настільки різні. Одним з основних факторів при виборі праски є матеріал підошви. Тип підошви, яку ви обираєте, впливає на якість роботи праски, його ефективність та на вартість приладу. У цій статті ми розглянемо переваги керамічної підошви.

Керамічні підошви насправді представляють собою керамічне покриття, а не цілу пластину, виготовлену з кераміки. Керамічні підошви досить міцні, але основною перевагою є їх схильність до нейтралізації статичної електрики навіть при високих температурах. Ця антипригарна поверхня рівномірно і ефективно розподіляє тепло і забезпечує гладкість прасування. Ці праски ефективні на синтетичних матеріалах, так як вони менш схильні до прилипання і не створюють ніякої статичної електрики. Однак моделі з керамічною підошвою дорожче, ніж моделі з нержавіючої сталі.

Бренд MAGIO представляє Вам праску з керамічною підошвою MG-535

Ця стильна і надпотужна праска MG-535 оснащена чудовим набором функцій, що змусять вас полюбити прасування.

Корпус праски виконаний з приємного на дотик високоякісного термостійкого пластику.

Потужність складає 2400 Вт, що забезпечує швидке нагрівання підошви до заданої температури і ефективне прасування речей.

Висококласна керамічна підошва гарантує ідеальне ковзання по поверхні тканини, а продумана форма і спеціальні отвори – рівномірний розподіл пари для легкого розгладження складок.

Праска оснащена необхідною сучасному суспільству функцією автоматичного вимкнення. Прилад автоматично відключиться, якщо залишений без нагляду.

Потужний паровий удар дозволить подужати найскладніші місця, розгладити сильно зім’яті і пересохлі речі.

Функція вертикального відпарювання дасть можливість впоратися зі шторами або пальто, не знімаючи з вішалки, а також ідеально підходить для делікатних тканин.

Система “Антикрапля” запобігатиме потраплянню води на одяг, яка при низькій температурі не встигає перетворитися в пар. Вона позбавить Вас від постійних розводів на одязі!

Для того щоб зволожити і поліпшити якість прасування, праски оснащені функцією розбризкування води.

Регулярне чищення праски від накипу дозволяє зберегти більш тривалу подачу пари і підвищує ефективність прасування. У цьому допомагає система самоочищення, яка здатна за допомогою потужного струменя пари виштовхнути з праски все накопичене в ньому сміття і накип.

Більше інформації та більше моделей можна завжди подивитися в нашому каталозі: https://magio.ua/product_category/texnika-dlya-domu/praski/