Пройшли ті дні, коли ви стояли біля газової плити і спостерігали, як закипає вода для вашої чашки чаю або кави. На ринку з’явилися дуже ефективні пристрої для швидкого кип’ятіння води – електрочайники. Електрочайник повинен бути надійним, довговічним і ідеально підходити під кухонний інтер’єр.

Існують різні види і моделі, але сьогодні ми поговоримо про чайники зі скляним корпусом. Одна з головних переваг таких чайників – природний смак води без ризику потрапляння хімічних елементів. Нові технології виробництва скляних чайників були розроблені для поліпшення властивостей скла таким чином, щоб воно не лопнуло при екстремально високих температурах і могло витримати будь-які удари. Чайники зі скляним корпусом дуже приваблюють покупців своїм зовнішнім виглядом. Вони стильні, а сам процес закипання – це справжнє шоу.

21 століття – це століття масових захоплень здоровим спосібом життя і турботи про екологію. Бренд MAGIO рухається в ногу з часом і пропонує до Вашої уваги електричний прозорий чайник MG-501, виконаний за новітньою технологією Eco Glass.

Цей красень MG-501 об’ємом 1,7 л розроблений для того, щоб приготувати чашечку чаю в одну мить! Корпус зроблений з прозорого термостійкого скла, завдяки чому в воді просто немає звідки з’явитися неприємному присмаку або навіть небезпечним для здоров’я речовинам. Чайник оздоблений блакитною підсвіткою, яка ефектно вмикається при кип’ятінні води і автоматично відключається при закінченні процесу.

При натисканні кнопки механізм відкривання кришки спрацьовує м’яко і плавно, виключаючи розбризкування конденсату з кришки. Велика пластикова ручка, яка знаходиться подалі від корпусу, забезпечує комфорт і безпеку.

Завдяки функції автоматичного відключення, вам не потрібно дивитися і чекати, коли закипить вода. Чайник відключиться сам. Автоматичне вимкнення чайника з водою, яка нагрілася має кілька переваг: гранична економія електроенергії і головне – вода, яка не перекипає. Прихований нагрівальний елемент забезпечує швидке кип’ятіння, надійність і простоту очищення чайника, а вбудований контроллер захищає від перегріву.

Також, знімний фільтр від накипу, який встановлений в «носику» чайника, спрощує процес мийки пристрою і знижує попадання накипу в чай ​​на 80%. Особливу увагу при вже придбаному чайнику приділяйте очищенню від накипу, – таким чином Ви продовжите життя свого електронного помічника. Щоб видалити частинки накипу з фільтра, прополощіть його і очистіть щіточкою під проточною водою. При сильному забрудненні помістіть фільтр на ніч в слабкий розчин столового оцту або лимонного соку.