У Вас ще немає міні електричної печі і Ви, звичайно ж, вважаєте, що цілком можете обійтися без неї? Безумовно, якщо сім’я складається з великої кількості народу і господиня – майстриня на всі руки, то без повнорозмірною електроплитки не обійтися. Але, якщо в будинку тільки Ви і кіт, або Ви, кіт і ще хтось, то цілком підійде і невелика електропіч. Чому? У ній можна не тільки розігрівати їжу, але і повноцінно готувати абсолютно різні страви і на відміну від мікрохвильової печі, в ній немає шкідливих мікрохвиль, про яких ми стільки чули. Особливо оцінять по достоїнству таку піч дачники: її легко можна забрати з собою на дачу і так же легко транспортувати назад додому. Ще одним плюсом на користь електропечі є дуже зручний спосіб очищення: всередині печі виконані з матеріалу, який з легкістю миється. Тому досить пройтися вологою губкою – і піч знову виблискує! Електропечі, в основному, мають ті ж функціями, що і їх великі родичі, але все ж, давайте розберемося, які переваги електропечі і на що потрібно звертати пильну увагу при виборі даного пристрою.

Головною перевагою електропечі є компактність і легкість транспортування. 

В основному обсяги електропечей варіюються від 8 до 32 літрів. Наприклад, печі з об’ємом до 10 літрів відмінно підходять для тих, у кого вдома живе максимум 1 людина. Для сім’ї з 2 людей буде доречним придбати піч з об’ємом трохи більше: від 12 до 30 літрів. А для тих, у кого вдома проживає мало не табір, і часто відвідують гості, добре підійде піч з об’ємом від 45 літрів, як у печі Magio MG-253.

Не забудьте про потужності, так як це – мало не один з головних чинників від яких буде залежати смак Вашої страви. Потужність у електропечей знаходиться в межах від 650 Вт до 2200 Вт. Показника потужності у 2000 Вт, як у печі Magio MG- 253, цілком вистачить не тільки для розігріву продуктів, але і самостійного приготування страв, таких як запечена качка, наприклад. З такою потужністю піч нагріється дуже швидко – протягом 5 хвилин.

Зверніть увагу на режим конвекції – він повинен бути присутнім в обраній Вами моделі. Що це таке? – Це коли два нагрівальних елемента працюють одночасно з включенням вентилятора на задній стінці. Простіше кажучи – це змішування гарячого і холодного повітря. Такий режим дуже хороший тим, що дозволяє робити пишну випічку і хорошу рівномірну прожарювання продуктам.

Ще один момент, який важливо не пропустити: регульований термостат. На перший погляд, не настільки важлива деталь, але це тільки так на вигляд. Насправді це важлива функція, за допомогою якої Ви самі зможете вказувати потрібну Вам температуру. З регулятором Ви не пересушите страву і з легкістю підберете потрібний температурний режим. Обов’язково вибирайте той термостат, де присутній досить широкий спектр температури. Наприклад, у всього модельного ряду печей Magio регулятор температури змінюється від 100 до 250 С.

Додаткові переваги. Вони повинні бути. Такі як:

підсвічування, яке допомагає контролювати процес приготування, адже бувають такі страви, при приготуванні яких не можна відкривати кришку. І щоб Ви не відчували себе шахтарем, бажана присутність підсвічування, як у печі Magio.

різноманітність режимів приготування. Тут потрібно керуватися принципом: чим більше режимів приготування – тим краще і ширше палітра приготованих страв. Тому сміливо вибираємо піч з п’ятьма функціями. А ще крутіше, – з шістьма, як біля печі MG- 253.

таймер, автоматичне відключення, звукові сигнали, додаткові решітки і крутила. Ви потрапляєте «в п’ятірочку» набуваючи піч з такими пристроями. Маленькі приємності, які реально полегшать Вам приготування делікатесів!

Вибір все ще за Вами. Але спробуйте самі перерахувати всі гідності печі. Будьте розсудливі і економні і залишайтеся з технікою Magio! Ми Вас не підведемо!