Головною складовою частиною праски є підошва, тобто та його частина, яка стикається з матеріалом і розгладжує складки. Від неї, в першу чергу, залежить наскільки добре, акуратно та якісно буде випрасувана річ. Праски з керамічною підошвою досить міцні, але основною перевагою є їх схильність до нейтралізації статичної електрики навіть при високих температурах. Ця антипригарна поверхня рівномірно і ефективно розподіляє тепло і забезпечує гладкість прасування. Ці праски ефективні на синтетичних матеріалах, так як вони менш схильні до прилипання і не створюють ніякої статичної електрики. Однак моделі з керамічною підошвою дорожче, ніж моделі з нержавіючої сталі.

Бренд MAGIO представляє Вам праски MG-132 і MG-133

Ці стильні праски MG-132/MG-133 оснащені прекрасним набором корисних функцій.

♦ Корпус виконаний з приємного на дотик високоякісного пластику.

Керамічна підошва – довговічна, надійна, не боїться подряпин і гарантує ідеальне ковзання по поверхні тканини, а продумана форма і спеціальні отвори – рівномірний розподіл пара для легкого розгладження складок.

Потужність складає 2400 Вт, що сприяє швидкому нагріванню підошви до заданої температури.

Резервуар для води великий і становить 300 мл. Цього обсягу достатньо для одного циклу прасування.

Потужний паровий удар дозволить подужати найскладніші місця, розгладити сильно зім’яті і пересохлі речі.

Функція вертикального відпарювання дасть можливість впоратися зі шторами або пальто, не знімаючи з вішалки, а також ідеально підходить для делікатних тканин. Пар чудово освіжає речі, знищуючи пил і запахи!

Система “Антикрапля” запобігатиме потраплянню води на одяг, яка при низькій температурі не встигає перетворитися в пар. Вона позбавить Вас від постійних розводів на одязі!

♦ Для того щоб зволожити і поліпшити якість прасування, праска оснащена функцією розбризкування води.

♦ Регулярне чищення праски від накипу дозволяє зберегти більш тривалу подачу пари і підвищує ефективність прасування. У цьому допомагає система самоочищення, яка здатна за допомогою потужного струменя пари виштовхнути з праски все накопичене в ньому сміття та накип.

Праски MG-132/MG-133 не тільки ідеально зроблять прасування і відпарювання, але і стануть стильним елементом Вашого інтер’єру.

Більше інформації та більше моделей можна завжди подивитися в нашому каталозі: https://magio.ua/product_category/texnika-dlya-domu/praski/