Практично для кожної молодої сім’ї настає момент, коли в їхньому житті з’являється крихітна, беззахисна людинка. Вона наполегливо вимагає колосального догляду та уваги. Одним з головних критеріїв правильного розвитку малюка є правильне харчування і збільшення у масі тіла. Навіщо ж так важливо зважувати і контролювати вагу дитини? В основному, немовлята втрачають до 10% своєї маси тіла при виписці з пологового будинку, але протягом двох тижнів набирають втрачену вагу. Але при подальшому зростанні дитини, різка зміна ваги в ту чи іншу сторону є тривожною ознакою не зовсім правильного розвитку організму.
Звичайно, можна зважувати грудничка в поліклініці, можна у знайомих, але найзручніший варіант – це покупка дитячих підлогових ваг МG-303. В такому випадку Ви зможете контролювати вагу свого малюка в будь-який час, забезпечивши йому здоровий розвиток.

Як же вибрати “правильні” дитячі ваги? Вирішальним фактором при виборі дитячих ваг є максимальна точність. Відзначимо, що ваги бувають двох типів: електронні і механічні.

Електронні ваги МG-303 мають досить невелику похибку 10 грам, в порівнянні з механічними вагами. Хотілося б звернути увагу на те, що зазвичай дитячі ваги мають різну межу зважування, яка варіюється в основному від 13 до 15 кг. Але електронні дитячі ваги серії МG-303 мають максимальне навантаження – до 20 кг. Це означає, що Ви зможете зважувати дитину протягом усього раннього дитинства. Також, ця модель має функцію «тари», що дозволяє віднімати вагу пелюшки або одеяльца. Але і це не межа! Виробник МG-303 подбав і про сучасний дизайн ваг. Поєднання класичного білого і модного жовтого кольорів, а, також, цифровий РК дисплей порадують око і не залишать байдужими Вас і Ваше чадо.

Бережіть себе і Вашого малюка! І ростіть здоровими!