Бренд MAGIO представляє Вам праски MG-130/MG-131

Праски MG-130/MG-131 не тільки ідеально зроблять прасування і відпарювання, але і стануть стильним елементом Вашого інтер’єру.

Потужність складає 2400 Вт, що забезпечує швидке нагрівання праски і ефективність прасування.

♦ Чим більше резервуар для води, тим довше праска може працювати в “автономному” режимі. Резервуар для води в даних моделях праски великий і становить 300 мл. Цього обсягу достатньо для одного циклу прасування.

♦ Корпус виконаний з приємного на дотик термостійкого пластика. Висококласна керамічна підошва гарантує ідеальне ковзання по поверхні тканини, а продумана форма і спеціальні отвори – рівномірний розподіл пари для легкого розгладження складок. Завдяки керамічної підошві праска легко ковзає по тканинах, що не заминає тканину при прасуванні, чиститься вологою ганчірочкою. А зручний носик допоможе розгладити важкодоступні складки.

Потужний паровий удар дозволить подужати найскладніші місця, розгладити сильно зім’яті і пересохлі речі. Також це дуже зручна функція при розгладженні речей з щільних тканин, наприклад джинса або льону.

Праска оснащена необхідною сучасному суспільству функцією автоматичного вимкнення. Прилад автоматично відключиться, якщо залишений без нагляду.

Функція вертикального відпарювання дасть можливість впоратися зі шторами або пальто, не знімаючи з вішалки, а також ідеально підходить для делікатних тканин.

Система “Антикрапля” запобігатиме потраплянню води на одяг, яка при низькій температурі не встигає перетворитися в пар. Вона позбавить Вас від постійних розводів на одязі!

♦ Для того щоб зволожити і поліпшити якість прасування, при натисканні на кнопку в процесі прасування, праска розбризкує перед собою воду.

♦ Регулярне очищення праски від накипу дозволяє зберегти більш тривалу подачу пари і підвищує ефективність прасування. У цьому допомагає система самоочищення, яка здатна за допомогою потужного струменя пари виштовхнути з праски все накопичене в ньому сміття і накип.

Більше інформації та більше моделей можна завжди подивитися в нашому каталозі: https://magio.ua/product_category/texnika-dlya-domu/praski/